fortuna

Polskie Australian Open?

0

Pierwszy turniej wielkoszlemowy 2014 roku zbliża się wielkimi krokami. Na razie mamy powody do optymizmu, jeśli chodzi o ilości reprezentantów Polski, których prawdopodobnie zobaczymy na AO. Gorzej, jeśli chodzi o ich szanse na osiągnięcie dobrego wyniku na Wielkim Szlemie.

Najlepsza polska rakieta damskiego tenisa – Agnieszka Radwańska – zaliczyła niezły występ na Pucharu Hopmana. Prawdę jednak powiedziawszy nie miała tam bardzo wymagających rywalek, więc wciąż nie wiemy na co ją stać na australijskiej nawierzchni. Duży znak zapytania postawiła nad sobą w Sydney, odpadając w II rundzie z dużo niżej notowaną rywalką i to praktycznie bez większej walki. Korty AO nie były dotąd dla niej szczęśliwe, a australijska nawierzchnia jej nie sprzyja. Osiągnięcie czegoś więcej niż 1/8 finału będzie dla niej dobrym wynikiem. Tym samym w meczach przeciwko wymagającym rywalkom w ciemno można typować porażkę Radwańskiej.

Jeszcze gorzej wygląda nasza najlepsza rakieta męskiego tenisa. Jerzy Janowicz nie potrafi odnaleźć dyspozycji sprzed roku, sprzed kontuzji. Na pierwszych zawodach 2014 odpadł już w pierwszym meczu. Jerzyk zapewne wiele nie zwojuje na AO, a w jego przypadku 1/8 finału to byłby prawdziwy sukces.

Na szczęście śladami Radwańskiej i Janowicza, którzy z racji wysokiego rankingu mają zagwarantowany udział na AO, podążają inni Polacy. W kwalifikacjach dzielnie walczą Piter, Linette i Kania. W piątek zagrają kolejne mecze, aby zapewnić sobie miejsce na głównej drabince Wielkiego Szlema.

Wydaje się, że w piątek z tym marzeniem pożegna się minimum jedna polska zawodniczka. Najłatwiejsze zadanie wydaje się mieć Piter, która podejmie Semę. Japonka nie powinna być trudną rywalką dla aspirującą do bycia największym po Radwańskiej polskim talencie zawodniczką. Dużo większe problemy powinna mieć Kania, a już prawie na pewno z AO powinna się pożegnać Linette. Magda zagra jutro z Hradecką, a więc zawodniczką która jest znana szerszej publiczności damskiego tenisa. Typuję wygraną Czeszki.

Kurs na Linette wynosi 1.80, zaś za wygraną Hradeckiej Bet365 płaci 1.90.

 Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK