fortuna

Poleć Sportingbet znajomemu i odbierzcie po 50 PLN!

0

Fajną promocje wprowadził bukmacher Sportingbet. Promocja dla Ciebie i Twojego znajomego. Jeśli Twoi przyjaciele też kochają Sport i lubią typować zaproś ich do promocji.

Wystarczy, że zaprosisz swojego znajomego do Sportingbet, a  jak tylko wpłaci on min. 100 PLN i wniesie zakłady o łącznej stawce min. 200 PLN – każdy z Was otrzyma po 50 PLN od bukmachera, na swoje konta gracza.

Zaproś znajomych do Sportingbet już teraz. Wystarczy, że wprowadzisz adresy email znajomych, którym chcesz polecić Sportingbet, do pól w formularzu i potwierdzisz przyciskiem “Poleć nas Znajomemu”.

Każdy polecony przez Ciebie znajomy otrzyma od Sportingbet email z instrukcją jak odebrać Zakład Bez Ryzyka o wartości 50 PLN. Jak tylko Twój znajomy zarejestruje się w Sportingbet, wpłaci min. 100 PLN i wniesie zakłady za 200 PLN, otrzymacie (Ty i Twój znajomy) na swoje konta po 50 PLN w Zakładach Bez Ryzyka.

Kliknij teraz na Poleć znajomego i wypełnij formularz, jak tylko znajomi dokonają depozytu i wniosą zakład otrzymacie po 50 PLN na swoje konta!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.