Polacy awansuję do wielkiego finału? (Typy na sobotę)

0

Dziś przedstawiamy wam kolejną dość kuszącą propozycję kuponu.  Podane kursy zostały pobrane od bukmachera Bet365. Pamiętaj, że rejestrując się przez nasz link otrzymasz podwojenie pierwszej wpłaty aż do 200 zł. W razie pytań zapraszamy!

  

 

17:05 – Liga Światowa : Polska – Francja

 
Szanse w tym meczu oceniałbym 50 na 50 liczę jednak, że to Polacy dziś pokażą się z lepszej strony.
 
Biało-Czerwoni dość szybko uporali się ze swoją grupą. Pierwszy mecz z Włochami zakończyli w czterech setach i już wtedy zapewnili sobie awans do półfinału. Spotkanie z Serbią również wyglądało dość dobrze, nasi siatkarze szybko wykonali plan minimum, a dalej zabrakło chyba trochę motywacji. W bardzo dobrej formie jest Michał Kubiak i Bartosz Kurek. Obaj gracze błyszczą już od samych eliminacji Ligi Światowej. Również na to spotkanie i nasza para francuskich trenerów będzie dużym atutem. Stehpane Antiga na pewno na wylot zna swoich rodaków i zostaną oni rozpracowani na elementy pierwsze. Dużo osób wypomina iż bardzo ważne może być w tym meczu zmęczenie gdyż Polacy rozegrali wczoraj pięć setów.  Jednak decyzja ta należała do trenera i na pewno dobrze wiedział co robi.
 
Francuzi od początku eliminacji prezentują bardzo dobrą siatkówkę. W ostatnich piętnastu spotkaniach przegrali tylko raz. Jednak mało nie brakowało aby Francja już wczoraj odpadała z Ligi Światowej. Bardzo szczęśliwy bo błędach Amerykanów wygrany trzeci set dał im awans do kolejnej fazy. Polacy na pewno musza uważać na Rouziera i N’Gapeth, gdyż to są główne armaty francuskiej kadry. Patrząc na historię, w najważniejszych meczach to zawsze Biało-Czerwoni byli górą.  
 
Wydaję się więc, że będziemy świadkami wyrównanego pojedynku, który może zakończyć się nawet po pięciosetowym boju.
 
 
 
 
 
 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.