fortuna

Pałac znów nic nie zdziała?

0

W poniedziałkowej odsłonie Orlen Ligi czekają na nas dwa spotkania. Najpierw w Łodzi miejscowi Budowlani podejmą gości z Dąbrowy Górniczej, zaś później Pałac Bydgoszcz będzie u siebie gości zespół Trefla Sopot. Wydaje się, że w obu meczach można wskazać zdecydowanego faworyta.

Szczególnie jest on widoczny w drugiej parze. Po 16 kolejkach wyżej w tabeli stoją akcje Sopocianek, które zajmują 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 36 oczek. Na samym dnie tabeli, bo na 10 miejscu, znajduje się zespół z Bydgoszczy, który jak dotąd zgromadził tylko 3 oczka. Ostatnie 3 mecze między tymi rywalami to 3 wygrane Trefla, wszystkie w wymiarze 0-3.

I wydaje się że podobnie będzie w poniedziałek. W przypadku meczów Pałacu trzeba sobie tylko stawiać jedno pytanie – czy wygra chociaż jednego seta w meczu. W całym sezonie wygrał takich tylko 8, a w ostatnich 5 meczach tylko jeden. Tym samym grając z tak mocnym rywalem jak Trefl, wydaje się, że wydłuży tą serię z jednym wygranym setem do 6 meczy.

Sopocianki wygrały bez straty seta u siebie z Budowlanymi Łódź i na wyjeździe w Pile. Zaskakująca była ich ostatnia porażka z czwartku u siebie z Muszyniankami 1-3. Ale prawdę powiedziawszy, Pałac Bydgoszcz to zupełnie innej klasy rywal. Tylko 1 zwycięstwo w 16 meczach mówi samo za siebie. Tym samym nie spodziewałbym się, aby sprawił problemy Treflowi. Typuję wygraną gości z handicapem -2,5 seta.

Kurs Pałac wynosi 10.00, zaś za wygraną Sopocianek Bet365 płaci 1.02.

 Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.