fortuna

Obstawił Leicester na mistrza Anglii i wycofał zakład! Zarobił 72 tys. ?

0

Ktoś z Was obstawił może przed sezonem zwycięstwo Leicester City w Premier League? Nie? A szkoda, bo było naprawdę warto. Co prawda ryzyko było ogromne, bo kurs wynosił 5000:1, ale możemy sobie też wyobrazić jaki z takiego typu mógłby być zysk. Tak właśnie postawił pewien anonimowy gracz na wyspach. Postanowił on jednak nie czekać i nie ryzykować do końca sezonu. Wycofał zakład i zgarnął pewne 72 tysiące funtów!

Czekając dłużej ze swoim zakładem, gracz mógł zwiększyć pulę swojej ewentualnej nagrody, ale mogła ona też spadać z każdym dniem. W tym momencie Leicester jest na prowadzeniu Premier League. Pięć punktów mniej ma Tottenham, który jest w wyśmienitej formie i cały czas stara się gonić niespodziewanego lidera.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BET365, OBSTAWIAJ I WYGRYWAJ!

Anonimowy gracz stwierdził przed meczem Leicesteru z Watford, że nie chce już dłużej ryzykować. Cały czas kontrolował sytuację swojego zakładu i mógł dokładnie wyliczyć ile pieniędzy otrzyma za wycofanie zakładu, a jak zmieniać się będzie jego wartość przy różnych scenariuszach następnych meczów wytypowanej przez niego drużyny.

"Cały czas śledziłem sytuację. Czytałem gazety, analizy meczowe i w sobotę rano stwierdziłem, że nadszedł czas, aby wybrać pieniądze." – cytuje słowa kibica firma Ladbrokes, u której został postawiony zakład.

Według informacji BBC typer postawił dokładnie 50 funtów na wygraną Leicesteru przed sezonem. W dniu, w którym wybrał pieniądze, czyli kwotę 72 tysięcy funtów, typowana przez niego drużyna wygrała z Watford 1:0.

Przy zachowaniu zakładu, po wygranej Leicesteru kupon byłby wart według wyliczeń około 91 tysięcy funtów. Jeśli Leicester wygrałby ligę, a typer zostawiłby kupon do końca rozgrywek, jego nagroda wyniosłaby około 250 tysięcy funtów.

Leicester City jest rewelacją tego sezonu. Ostatni wielki sukces drużyna osiągnęła w 1929 roku, kiedy została wicemistrzem Anglii.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BET365, OBSTAWIAJ I WYGRYWAJ!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.