MKS wraca do gry?

0

W sobotniej odsłonie Plus Ligi najlepsze mecze odbędą się wprawdzie w Bełchatowie i Lubinie, ale moją uwagę przykuje mecz w Będzinie. W 22 kolejce miejscowy MKS podejmie rywali z Indykpolu Olsztyn. Gospodarze długo nic nie byli w stanie ugrać w Plus Lidze, co zmieniło się od 2 kolejek. Potwierdzą wzrost formy w sobotę?

Po 21 kolejkach wyżej w tabeli stoi zespół z Olsztyna, który z dorobkiem 17 oczek zajmuje 10 miejsce. Na ostatniej lokacie od wielu tygodni plasuje się drużyna MKSu z 11 punktami. Tym samym nie dziwi fakt, że to zespół gości jest faworytem w 22 kolejce Plus Ligi.

W pierwszej części sezonu w Olsztynie wygrali gospodarze, ale potrzebowali do tego aż 5 setów. Tym samym MKS nie stoi na straconej pozycji w 22 kolejce. Sprawi niespodziankę i zatrzyma zespół Indykpolu?

Wszystko może się zdarzyć. Będzinianie długo kontynuowali serię spotkań bez wygranego seta. Do 19 kolejki grzecznie przegrywali swoje mecze, regularnie oddając oczka swoim rywalom. Od 2 tygodni coś drgnęło. MKS ograł u siebie ZAKSĘ 3-2, po czym przywiózł oczko z Częstochowy po porażce 3-2. Może to nie są oszałamiające wyniki, ale na tle wcześniejszych rezultatów osiąganych przez Będzinian to już musi robić wrażenie. Morale rosną – pomogą w 22 kolejce?

W sobotę MKS zagra z Indykpolem. Olsztynianie w 5 ostatnich kolejkach dwa razy sięgnęli po zwycięstwo. Najpierw niespodziewanie zatrzymali u siebie lidera z Rzeszowa 3-2, po czym w 21 kolejce ograli u siebie ZAKSĘ 3-1. Pozostałe starcia z mocniejszymi zespołami Plus Ligi kończyli porażkami 0-3 ze Skrą, Cuprum Mundo i Jastrzębskim Węglem.

Dziś nie ma się więc co spodziewać starcia mocarzy, a raczej drużyn, które mają sobie i swoim kibicom coś do udowodnienia. Czy MKS wyjdzie na prostą? Typuję, że wygra mecz z handicapem +1,5 seta

Kurs na MKS Będzin wynosi 2.40, zaś za wygraną Indykpolu Olsztyn Bet365 płaci 1.50.

 

                 Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.