fortuna

Lecha Poznań w Lidze Europejskiej. Bukmacherzy stawiają na Lecha!

0

Przed 43 tysiącami kibiców na swoim nowym stadionie mistrz Polski powinien wygrać z mistrzem Austrii. Bukmacherzy bwin oceniają, że ma na to duże szanse, choć najbardziej prawdopodobny ich zdaniem wynik to 1:1.

Stadion Lecha Poznań przeszedł renowację z myślą o Euro 2012, ale to właśnie takie mecze w Lidze Europejskiej mają być dla niego chrztem bojowym. Nic dziwnego, że bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. Apetyt kibiców zaostrzył dodatkowo fakt, że w pierwszym meczu – na wyjeździe w Turynie – Lech zremisował 3:3, więc w starciu z Red Bull Salzburg czas na pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach.

Zdaniem bukmacherów bwin, największego na świecie notowanego na giełdzie dostawcy online gamingu, jest ono możliwe: Lech Poznań 2.00, Red Bull Salzburg 3.50. Lech musi tylko zapomnieć o ligowej porażce z Legią Warszawa i pocieszać się tym, że start Austriaków w rodzimej lidze był jeszcze gorszy – w niedzielę strzelili pierwszą bramkę od 340 minut i to ze spalonego. Na pytanie, czy Red Bull w tym spotkaniu zdobędzie gola, bukmacherzy bwin odpowiadają: Tak 1.45, Nie 2.55. Na podobne pytanie dotyczące Lecha Poznań odpowiedzi brzmią: Tak 1.22, Nie 3.80.

Liga Europejska, Grupa A, 30 września 2010, godz. 21:05

Lech Poznań              2.00   obstaw teraz i odbierz bonus 100 PLN

X                                3.40   obstaw teraz i odbierz bonus 100 PLN

Red Bull Salzburg     3.50   obstaw teraz i odbierz bonus 100 PLN

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.