fortuna

Kvitova poradzi sobie w Cincinnati?

0

W środowej odsłonie zawodów w Cincinnati zapraszam na mecz Kvitovej. Czeszka podejmie dziś Erakovic i na pewno będzie faworytką tego starcia.

Kvitova jest wyżej notowana w rankingu WTA – na 9 miejscu przy 77 pozycji rywalki. Posiada z nią także pozytywny bilans bezpośrednich spotkań – jedyny dotąd pojedynek dzisiejszych rywalek odbył się w 2012 roku w Madrycie, gdzie pewnie triumfowała Czeszka 2-0. Podobnie będzie w Cincinnati?

Bardzo możliwe. Erakovic nie ma za sobą dobrego okresu i wyraźnie notuje spadek formy. Reprezentantka Nowej Zelandii                w Carlsbad musiała przechodzić kwalifikacje i od razu uległa w I rundzie Uli Radwańskiej. W Toronto nawet nie przebrnęła kwalifikacji, więcej szczęścia miała w Cincinnati. Tutaj awansowała już do II rundy, ogrywając Suarez Navarro 2-0. Nie upatrywałbym w tym fakcie większej sensacji – tego typu zawodniczki bowiem zdecydowanie lepiej prezentują się na innej nawierzchni niż ta, którą mamy w Cincinnati. W kwalifikacjach do zawodów Erakovic miała wymagające rywalki (Watson i Cetkovską). 

Pytanie czy to wystarczy na topową zawodniczkę WTA i to w dodatku Kvitovą, która wydaje się dobrze czuję się na amerykańskich twardych kortach. Czeszka w Carlsbad znalazła drogę do ¼ finału, podobnie jak na zawodach w Toronto. Osiągnięcie gorszego rezultatu w Cincinnati byłoby dla mnie niespodzianką. Tym bardziej że w Toronto Kvitova poradziła sobie choćby ze Stosur, a więc zawodniczką, która dopiero co ograła Radwańską w Carlsbad!

Dzisiaj zatem typuję łatwe zwycięstwo Kvitovej!

Kurs na Kvitovą wynosi 1.30, zaś za wygraną Erakovic bet365 płaci 2.90.

 Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.