Kupon na wtorek – 31.03

0

Dziś dość krótka lecz ciekawa analiza dwóch typów.  Podane kursy zostały pobrane z bukmachera  Bet365. Pamiętaj, że rejestrując się przez nasz link otrzymasz podwojenie pierwszej wpłaty aż do 200 zł. W razie pytań zapraszamy!

  
 

20:45 – Mecz Towarzyski : Holandia – Hiszpania

Pierwszy z nich to typ na dzisiejszy hit, pojedynek odwiecznych rywali : Holandia – Hiszpania. Obie drużyny przechodzą jednak ostatnio gruntowną przebudowę. Reprezentacje Oranje po odejściu Van Gaala próbuje odbudować Guss Hiddink. Holendrowi nie idzie jednak za dobrze, pod jego wodzą drużyna narodowa zajmuję dopiero trzecią pozycje w grupie eliminacyjnej do ME z odpowiednio 5 i 4 punktową stratą do liderującej Islandii i Czech. Dodatkowo w dzisiejszym meczu Holendrzy muszą radzić sobie bez Ajrena Robbena, który z powodu kontuzji pozostał w Monachium. Z drugiej strony mamy reprezentacje Hiszpanii, zespół któremu potrzebna była już przebudowa. Hiszpanie potrzebują świeżej krwi, mają ją zapewnić m.in. Koke, Morata, Isco czy Busquets. Jak na razie również i La Furia Roja nie powala swoją formą, w ostatnim meczu ledwie wygrywając z Ukrainą 1-0.

Typ :
Under 2,5 gola –  1.68 (Bet365)

 

20:45 – Mecz Towarzyski : Włochy – Anglia

W drugim meczu nie będziemy już tak dużo się rozwodzić. Drużyna Synów Albionu jest obecnie w znakomitej formie. Anglicy totalnie zdominowali grupę A, wygrywając ostatnie osiem spotkań. Włosi natomiast zaliczyli kilka wpadek, ostatnia z nich to remis z Bułgarią 2-2. W tym meczu pewnie będziemy mogli się spodziewać wielu roszad. Ławkę rezerwowych jednak również to Anglicy mają mocniejszą : Barkley, Milner, Walcott, Henderson i w końcu niesamowity Harry Kane powinni być dzisiejszego wieczoru górą.

Typ :
Wygrana Anglików –  2.68 (Bet365)

 

  
 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.