Kupon na sobotę – 11.04

0

Dziś przedstawiamy Wam dwie dość ciekawe analizy.  Podane kursy zostały pobrane od bukmachera Bet365. Pamiętaj, że rejestrując się przez nasz link otrzymasz podwojenie pierwszej wpłaty aż do 200 zł. W razie pytań zapraszamy!

  
 

16:00 – Championship : Bolton – Norwich

Koniec zartów w Championship, do końca pozostały cztery kolejki, a w walce o awans liczy się az sześć zespołów. Największe szanse na awans bezpośredni ma jednak Bouremouth, Norwich, Watford i Middlesbrough. Wydaję się, ze w tej kolejce Kanarki mają najłatwiejszego rywala. Bolton w tym sezonie nie walczy już o nic. Zespół Wanderes jest średniakiem w tabeli i nie ma szans, ani na awans, ani na ewentualny spadek. Norwich nie przegrało od ośmiu spotkań, również i w tym meczu nie moze stracić punktów. Jeśli chcę gonić Bournemouth w Boltonie musi zdobyć komplet oczek. 

 
 

19:00 – Primeira Liga : Rio Ave – FC Porto

Liga Portugalska wchodzi w decydującą fazę.. W walce o mistrzostwo pozostały już druzyny : Benfica oraz FC Porto. Liderem jest zespół z Lizbony, który od Porto ma trzy punkty więcej. Dlatego Smoki nie mogą pozwolić sobie już na wpadkę. Do końca pozostało już tylko sześć spotkań, ewentualna wpadka i powiększenie przewagi przewagi Benfiki moze się skończyć przedwczesnym rozstrzygnięciem losów mistrzostwa. Dodatkowo Rio Ave ostatnio nie jest w najlepszej formie. Na dziesięć poprzednich meczów zespół z Vila do Conde wygrał tylko trzy.

Typ :
Wygrana Porto –  1.32 (Bet365)

 

 

Zarejestruj się w Bet365 i pomnóż swoją stawkę dwukrotnie. Kazdemu nowemu klientowi bukmacher przyznaje podwojony bonus!

 

  
 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.