Kupon na środę – 08.04

0

Dziś przedstawiamy Wam dwie dość ciekawe analizy.  Podane kursy zostały pobrane od bukmachera Bet365. Pamiętaj, że rejestrując się przez nasz link otrzymasz podwojenie pierwszej wpłaty aż do 200 zł. W razie pytań zapraszamy!

  
 

22:00 – Liga BBVA : Granada – Celta Vigo

Granada jest w ogromnym dołku. Porażka z Realem pokazała, że defensywa zespołu z Nikaragui jest dziurawa jak sito. Co innego formacja obronna Celty Vigo, która jak dotąd straciła tylko 32 bramki (tylko 5 więcej niż Real). Zespół z Galicji jest obecnie w dość dobrej formie. Celta regularnie punktuje, chociaż ostatnio rywalizowała raczej z rywalami z wyższej półki to i tak wychodziła z tych spotkań dość dobrze. Przegrana z będącą w ogromnej formie Barceloną tylko 1-0 czy walczącym o europejskie puchary Athletic 2-1 na pewno nie przyniosły wstydu Celcie. Patrząc na rubrykę H2H widzimy iż zespół z Vigo nie przegrał ani jednego z czterech ostatnich meczów z Granadą. Wydaję się więc iż warto skorzystać z tak dużego kursu i zaryzykować stawiając na wygraną Celty.

 

Typ :
Wygrana Celty –  2.28 (Bet365)

 

22:00 – Liga BBVA : Vallecano – Real

 

Z cyklu pewniaki. Nie będziemy się tu dużo rozpisywać bo mecz ten typowo na podbicie kursu. Real prezentuję się znakomicie i jest podrażniony porażką w Gran Derbi. Królewscy swoją wysoką dyspozycję zaprezentowali w meczu z Granadą, deklasując swoich rywali 9-1. Taka gra powinna wystarczyć aby zwyciężyć w Vallecano. Szczególnie, że Rayo w obronie prezentuję się dość słabo, w 29 spotkaniach straciło aż 51 bramek. 

 

Typ :
Wygrana Realu –  1.24 (Bet365)

 

 

 

 

Zarejestruj się w Bet365 i pomnóż swoją stawkę dwukrotnie. Kazdemu nowemu klientowi bukmacher przyznaje podwojony bonus!

 

  
 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.