KSW 46 w Gliwicach na początku grudnia

0

Po raz 4 organizacja KONFRONTACJI SZTUK WALKI postawiła na organizację na Górnym Śląsku. Nowoczesna arena, hala widowiskowa Arena w Gliwicach będzie gospodarzem kolejnej Gali KSW. Pierwszego dnia grudnia 2018 r w klatce gliwickiej hali pokażą się wojownicy ksw z czołówki światowej FEDERACJI KSW. Hala w Gliwicach będzie miejscem piątej i jednocześnie ostatniej hitowej gali FEDERACJI w 2018 roku, odbywającej się na obszarze Polski. Organizacja KSW pierwszy raz w historii przybędzie do Gliwic, gdzie oczekuje wielkie emocje sportowe, poznaliśmy niedawno uczestników starcia wieczoru, z pewnością będzie się działo!

KSW 46 na żywo w telewizji i internecie

Fani ażeby zobaczyć galę KSW będą musieli skorzystać z platform online i tv, przygotowanych szczególnie dla nich na okoliczność walk FEDERACJI KSW. Bitwy zawodników będzie można obejrzeć za pomocą usługi KSW stream PPV TV, którego skorzystanie zapewni obejrzenie wszystkich konfrontacji w mma na gliwickiej Gali. Abonenci korzystający z Cyfrowego Polsatu mogą wykorzystać z przystępnych systemów zamówienia systemu transmisji live z gali KSW. Będzie można owego dokonać korzystając ze strony i witryny internetowej operatora, przesyłając wiadomość SMS wedle instrukcji, które odnajdą Państwo na witrynie lub dzwoniąc na numer telefonu BOK, umieszczony także na stronie internetowej. Żeby zobaczyć galę KSW 46 w telewizji, można wykupić usługę z wyprzedzeniem, operatorzy kablowi gwarantują prawidłową transmisję widzom, jacy zapłacą zamówienie systemu do wyznaczonej godziny przed galą KSW. KSW będziesz mógł oglądać za pośrednictwem transmisji live w internecie. Legalnie prześledzisz wszelkie konfrontacje w telewizji internetowej IPLA oraz w KSW TV. W przypadku gdy zechcesz oglądać galę pierwszego dnia grudnia, powinieneś zapisać się w wybranym operatorze a także zapłacić za usługę do transmisji live. Nic cię nie ominie dzięki funkcji Timeshift, tym bardziej, iż w usłudze KSW TV będziesz mieć dostęp do transmisji na żywo także przez kolejne 72 godziny po zrealizowaniu Gali ksw.

KSW 46 – w jaki sposób zakupić PPV?

Po pierwsze, powinieneś założyć konto klienta w serwisie, możesz zalogować się do niego poprzez konto e-mail czy przez Facebook’a. Utworzenie konta w portalu jest gratisowe. Kiedy masz już swoje konto klienta, możesz dokonać zapłaty za transmisje online walk na gali FEDERACJI KSW. Kiedy dokonasz zapłaty, będziesz mógł obejrzeć przebieg całej Gali, korzystać z opcji obejrzenia powtórek poprzez następne 72 godziny po gali. Usługa, dzięki jakiej w systemie KSW PPV możesz oglądać gliwicką galę ksw, jest przystosowana do parametrów sprzętowych, wskazanych na stronie internetowej serwisu. Zobaczysz w dobrej jakości na ekranie komputera, nie powstała na razie apka, dzięki której prześledzisz walki na tablecie lub smartfonie.

Przeczytaj również: Jak zamówić i obejrzeć KSW 46 w Gliwicach

KSW 46 – kto wystąpi na gali?

Widzowie w hali Arena Gliwice oraz kibice, którzy obejrzą Galę na ekranie telewizora czy też komputera, będą świadkami dziewięciu znakomitych starć ostatnich na KSW w obecnym roku. Ostatnia gala KSW 2018, a jednocześnie piąta, jaka odbędzie się w Polsce zbierze na ringu najlepszych wojowników mma KSW. Poznaliśmy już nazwiska owych, jacy stoczą starcie wieczoru. Tomasz Narkun zmierzy się z Mamedem Khaidovem, a spotkanie z pewnością będzie podwójnie zaciekłe… Wola odniesienia wygranej z przeciwnikiem połączy obydwu wojowników ksw, którzy w marcu tego roku stoczyli hitową konfrontację na KONFRONTACJI SZTUK WALK 42. Podczas marcowego widowiska mma, niepokonany od 10 lat, w dwudziestu konfrontacjach Mamed Khalidov uległ wówczas Narkunowi. Czy wojownik ksw już szykuje się na rewanżowe starcie? Czy będzie planował odegrać się za utratę własnej, kapitalnej statystyki wygranych? Narkun, to najdłużej będący czempion ksw kategorii półciężkiej, jakiego sygnałem rozpoznawczym są wygrane poprzez nokaut czy też poddanie, z pewnością nie odda wygranej w łatwy sposób. Także na gali obejrzymy jeszcze 8 innych walk w mma, a ich cała lista jest poniżej.

KSW 46 – karta walk

Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot – Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek – Salahdine Parnasse
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

KSW 46: Tomasz Narkun vs Mamed Khalidov 2

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK