KSW 44: poznaliśmy pierwsze gwiazdy czerwcowej gali

0

Widzowie czekali na taką informację – trzecia tegoroczna historyczna gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI zaplanowana została przed wakacjami. KSW 44 jest zaplanowane na 9. czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. Można powiedzieć, że jest zatem to niejako takiego modelu tradycja, ponieważ w latach między 2011 a 2016 właściwie w każdym roku KSW organizowało w okresie przed wakacjami wydarzenie właśnie w Gdańsku.

Tym samym, będzie to więc już trzecie wydarzenie – gala przygotowywana przez rodzimą federację w roku 2018. Wcześniejsze tegoroczne wydarzenia odbyły się we Wrocławiu i Łodzi. W bieżącym roku natomiast, prócz historycznej gali w Gdańsku, zrealizowane zostaną również dwie gale, w następnej części lub pod koniec tego roku.

KSW 44 na żywo – gdzie oglądać?

Wydarzenie KSW 44 na żywo będziesz mógł oglądać w PPV przez Internet ale też w tv. W jaki sposób obejrzeć galę i zdobyć dostęp do PPV? Możliwość oglądania i dostęp do systemu KSW Stream PPV będzie możliwy przez Sieć internetową na oficjalnej stronie federacji. W tv sprzedaż będzie prowadzić Cyfrowy Polsat, oraz wiele największych sieci kablowych. Cena za możliwosć oglądania i dostęp do gali będzie podobna jak w przypadku innych gal federacji KSW organizowanych w tymże systemie i wyniesie 40 złotych.

Bedorf – Pudzianowski w walce wieczoru KSW

Do tego starcia musiało w końcu dojść. Wielki mistrz KSW Karol Bedorf walczyć będzie z Mariuszem Pudzianowskim i z pewnością będzie starcie na jakie od wielu lat oczekiwali entuzjaści MIXED MARTIAL ARTS w Polsce. Przez długi czas wspominało się o tym, że Mariusz Pudzianowski nie jest jeszcze zdecydowany i gotowy na taki pojedynek, jednak jak deklarują zawodowcy – w końcu nadszedł owy etap i atrakcyjna szansa ażeby zestawić taką konkurencję.

Bedorf dochodzi po urazie, który odniósł rok temu. Dla starego mistrza KSW konfrontacja ta to nie jedynie powrót po dużej kontuzji, jednakże też po mocnej klęsce w rywalizacji o mistrzowski pas. Karol Bedorf jaki przez dużą liczbę lat był mistrzem ORGANIZACJI, odniósł porażkę w drugiej rundzie z Fernando Rodriguesem. Z pewnością Bedorfa boli dodatkowo fakt, iż jak się następnie okazało – Brazylijczyk swoje 2 kolejne pojedynki przegrał wręcz w kompromitujący sposób – najpierw po 16 sekundach z Marcinem Różalskim a także później po dwudziestu sześciu sekundach z Michałem Andryszakiem.

Konfrontacja Bedorf – Pudzianowski na żywo zapewne sprawi, że oczy fanów mma z całej Polski będą skierowane na gdańską Ergo Arenę, gdzie dojdzie do długo wyczekiwanej walki. Faworytem firm – bukmacherów jest Karol Bedorf, bowiem przez lata był mistrzem i pokonywał naprawdę dobrych zawodników. Natomiast trzeba mieć na uwadze, iż nie wiadomo w jak dobrej formie do konfrontacji przystąpi były mistrz ksw, który powraca po kontuzji. Pudzianowski jednak to gwiazdor, który w ostatnich walkach przedstawiał faktycznie bardzo atrakcyjny poziom jakości konfrontacji w mma czy też kondycji.

Nie wiesz jak obejrzeć galę Pudziana z Bedorfem i całą galę? Zobacz instrukcję jak obejrzeć KSW i oglądaj online

Tomasz Oświeciński na KSW 44

W kolejnej walce wieczoru zobaczymy Tomasza Oświecińskiego. Kontrkandydatem Stracha będzie bośniacki wojownik – Erko Jun. Zawodnik ksw trenuje w zespole UFD Gym, którego zawodnikami są także między innymi Roberto Soldić ale też David Zawada. Prawdopodobnie zatem ćwicząc pod okiem szkoleniowców z UFD Gymu, rywal Stracha będzie bardzo dobrze przygotowany do konfrontacji.

Borys Mańkowski powraca po stracie pasa KSW

Dla wielkiego wojownika z Poznania, lubianego w całej Polsce, miniona rywalizacja nie będzie doskonale wspominana. Pod koniec 2017 roku, w trakcie gali KSW 41, Borys przegrał konfrontację o mistrzowski pas ksw z Roberto Soldiciem i stracił mistrzowski tytuł po wielu latach bycia najlepszym w swojej kategorii . Dotkliwa porażka Borysa Mańkowskiego na pewno była specjalnym impulsem do cięższych treningów, żeby wrócić w dobrym stylu.

Czy zobaczymy Borysa w idealnej kondycji, do której przyzwyczaił kibiców? O tym dowiemy się na najbliższej gali ksw 44. Oczywiście rywalizacja ta nie będzie walką o mistrzowski pas, jednakże ewentualna wygrana w tej konfrontacji na pewno przybliżyłaby wojownika z Poznania do walki o pas ksw.

KSW 44 ile walk i kto będzie walczyć

W sumie na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 44 przewidzianych jest dziewięć walk, w których praktycznie w każdym starciu ułożone zostały niezwykle atrakcyjne nazwiska KSW I MMA W POLSCE. Najpopularniejszymi gwiazdorami hitowej gali na pewno są Karol Bedorf, Pudzianowski Mańkowski ale także Tomasz Oświeciński, aczkolwiek w klatce oglądać będziemy też kolejnych wielkich zawodników ksw. Poniżej pokazujemy aktualną listę pojedynków kolejnej gali KSW 44 w Gdańsku:

Karol Bedorf – Mariusz Pudzianowski

Kleber Koike Erbst – Marcin Wrzosek

Tomasz Strachu Oświeciński – Erko Jun

Borys Mańkowski – TBA

W kolejnych pięciu pojedynkach nie zostały jeszcze ogłoszone żadne nazwiska.

Wideo KSW 44: Bedorf wręczył Pudzianowskiemu kamień

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK