fortuna

KSW 44: kto wystąpi na gali w Gdańsku?

0

Fani czekali na taką informację – następna gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI odbędzie się  przed wakacjami. KSW 44 zostało zaplanowane na 9. czerwca w Gdańsku. Można zakomunikować, że jest zatem to już takiego rodzaju tradycja, dlatego, że w latach między 2011 a 2016 r praktycznie co rok KSW organizowało w czasie przed wakacjami wydarzenie właśnie w Ergo Arenie w Gdańsku.

Tym samym, będzie to więc już trzecie wydarzenie – gala organizowana przez polską federację w 2018 roku. Wcześniejsze tegoroczne wydarzenia odbyły się we Wrocławiu i Łodzi. W 2018 r , prócz gali ksw w Gdańsku, zrealizowane zostaną ponadto dwie gale, w drugiej połowie lub też pod koniec bieżącego roku.

KSW 44 na żywo – gdzie oglądać?

Czerwcową galę KSW Live będzie możliwe oglądać w systemie PPV przez Internet oraz w telewizji. W jaki sposób obejrzeć galę i zdobyć dostęp do systemu PPV? Możliwosć obejrzenia i zamówienia usługi KSW PPV będzie możliwy przez Internet na oficjalnej witrynie organizacji. W telewizji sprzedaż będzie prowadzić Cyfrowy Polsat, ale również kilka największych kablówek. Cena za dostęp do gali będzie taka sama jak w wypadku innych widowisk organizowanych w tym systemie i wyniesie 40 złotych.

Bedorf – Pudzianowski w najciekawszej walce wieczoru KSW

Do tej konfrontacji musiało w końcu dojść. Wielki mistrz KSW Karol Bedorf zawalczy z Pudzianem i będzie to walka na którą od wielu lat czekali miłośnicy MMA I KSW w Polsce. Przez długi czas opowiadało się o tym, że Mariusz Pudzianowski nie jest gotowy na taką walkę, jednak jak przyznają zawodowcy – w końcu nastał ten etap i świetna okazja aby zestawić takie starcie. Bedorf wraca po kontuzji, jaką odniósł  rok temu. Dla starego czempiona ksw konkurencja ta to nie tylko powrót po dużej kontuzji, ale również po ciężkiej przegranej w konkurencji o pas mistrza. Karol Bedorf jaki poprzez wiele lat był mistrzem FEDERACJI KSW, odniósł porażkę w drugiej rundzie walki z Fernando Rodriguesem. Z pewnością Bedorfa boli również fakt, iż jak się później okazało – Brazylijczyk swoje 2 następne walki przegrał wręcz w kompromitujący sposób – najpierw po szesnastu sekundach z Marcinem Różalskim a następnie po dwudziestu sześciu sekundach z Andryszakiem.

Walka Bedorf – Pudzianowski na żywo prawdopodobnie sprawi, że oczy fanów z całej Polski będą skierowane na Ergo Arenę, gdzie dojdzie do długo wyczekiwanej konfontacji. Faworytem firm bukmacherskich  jest Karol Bedorf, gdyż przez lata był mistrzem KSW i pokonywał faktycznie świetnych zawodników. Jednak należy mieć na uwadze, że nie jest wiadome w jakiej dyspozycji do walki przystąpi były mistrz ksw, który powraca po kontuzji. Pudzianowski  to gwiazdor mma, jaki w ostatnich walkach prezentował niewątpliwie bardzo dobry poziom jakości walk w ksw ale też kondycji.

Tomasz Oświeciński na KSW 44

W 2 z walk wieczoru obejrzymy Tomasza Oświecińskiego. Kontrkandydatem Stracha będzie gwiazdor z Bośnii – Erko Jun. Gwiazdor mma  trenuje w zespole UFD Gym, jakiego reprezentantami są między innymi Roberto Soldić a także David Zawada. Zapewne zatem trenując pod okiem szkoleniowców z tego teamu, kontrkandydat Stracha będzie niezwykle profesjonalnie przygotowany do pojedynku.

Michał „Magic” Materla powraca po porażce

Dla wspaniałego zawodnika ze Szczecina, uwielbianego w całej Polsce, będzie to ogromnie istotna walka. Materla ostatnią konfrontację przegrał ze Scottem Askhamem. Dotkliwa przegrana Materli zapewne była specjalnym aspektem w dalszych treningach, dlatego że cel Materli jest wiadomy – powrót do konkurencji o pas ksw.

Czy uda się zobaczyć Materlę w idealnej dyspozycji, do której przyzwyczaił kibiców ksw? O tym dowiemy się podczas najbliższej gali. Oczywiście rywalizacja ta nie będzie walką o pas mistrza ksw, jednakowoż potencjalna wygrana w tym hitowym pojedynku na pewno przybliżyłaby zawodnika z Poznania do walki o pas.

KSW 44 ile walk i kto zawalczy?

Razem na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 44 opracowanych jest aż 9 pojedynków, w jakich praktycznie w każdym starciu ułożone zostały szalenie popularne nazwiska MMA I KSW. Najsławniejszymi gwiazdorami gali ksw na pewno są Karol Bedorf, Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski ale także Tomasz Oświeciński, jednakże w klatce uda się zobaczyć też kolejnych wielkich wojowników ksw. Poniżej opisujemy aktualną kartę rywalizacji najbliższej gali KSW 44 w Gdańsku:

Karol Bedorf – Mariusz Pudzianowski
Kleber Koike Erbst – Marcin Wrzosek
Michał Materla – Martin Zawada
Tomasz Strachu Oświeciński – Erko Jun
Filip Wolański – Daniel Torres
Gracjan Szadziński – Paul Redmond
Chris Fields – Wagner Prado
TBA – TBA
Dawid Gralka i Sebastian Przybysz

KSW 44: Pudzian vs Bedorf – Pierwsza zapowiedź wideo

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK