fortuna

KSW 39 Colosseum – szczegółowe informacje o gali

0

Przed nami najważniejsza gala MMA w Europie! Już 27. maja 2017 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegra się gala KSW 39 Colosseum, na której zobaczymy najwspanialsze sławy rodzimego i kontynentalnego MMA. Będzie toteż przełomowy wieczór – jak już potwierdzili właściciele KSW padnie rekord sympatyków zebranych na trybunach – KSW 39 online obejrzy blisko 50 tysięcy fanów.

Nie tylko pod względem liczebności widzów będzie to wybitna gala, ale też pod względem sportowym – aż w pięciu spośród jedenastu zaplanowanych bitew stawką będzie mistrzowski pas organizacji KSW. Kibice zgromadzeni na stadionie jak również przed telewizorami już od pierwszego starcia gali powinni spodziewać się wyjątkowych fascynacji – w inauguracyjnej walce zawodniczki Ariana Lipski oraz Diana Belbita walczyć będą o pas w klasie do 67 kilogramów. Będzie to jedyna walka kobiet na gali, w pozostałych 10 starciach walczyć będą mężczyźni.

Gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI 39 będzie historyczna także pod innym względem – w głównej bitwie wieczoru rękawice skrzyżują dwaj zwycięzcy Konfrontacji Sztuk Walki: Mamed Khalidov – Boryś Mańkowski online stoczą bój, który da odpowiedź na analizowanie – który z tych dwóch potężnych zawodników jest najwspanialszy!

Jak zwykle obserwatorzy MMA wyczekiwać będą także na starcie z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Tym razem przeciwnikiem dawnego strongmana będzie oponent sprzed lat, właśnie w zawodach strongmanów – Tyberiusz Kowalczyk. Słynny "Tyberian" jak dotąd w formule MMA stoczył trzy walki – wszystkie kończyły się zwycięstwem Kowalczyka już w inauguracyjnych fazach. Pojedynek Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk online z pewnością będzie dla wielbicieli zgromadzonych na obiekcie czymś fascynującym i można oczekiwać na superciężkie zderzenie dwóch tytanów.

Sporym zafascynowaniem cieszyć się będzie również batalia Fernando Rodrigues Jr. – Marcin Różalski na żywo to będzie wysoce interesujące starcie, w którym faworytem z pewnością będzie brazylijczyk. Rodrigues w pięknym stylu pokonał na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 37 ówczesnego mistrza wagi ciężkiej Karola Bedorfa. Różal w tejże wojnie nie będzie posiadał nic do stracenia i potencjalna zwycięska walka awansuje go na wierzchołek wagi ciężkiej.

Następna bitwa do której dojdzie w Warszawie to bitwa z kręgu "freak fight’u": Popek Monster – Robert Burneika na żywo z oczywistością będzie wielkim wydarzeniem. Konkurencja prawdopodobnie nie będzie stać na sporym stylu sportowym, ale z oczywistością będzie owe wydarzenie którego oczekują widzowie pod względem okazałego komercyjnego wydarzenia. Popek Monester Król Albanii – Hardkorowy Koksu na żywo? Jedynie na gali KSW Narodowy!

Ciąg dalszy mocnych starć… następną walką którą na gali KSW Colosseum na żywo będą mogli fascynować się obserwatorzy będzie bitwa dwóch prestiżowych reprezentantów wagi ciężkiej. Byłego już czempiona z niedawnym kandydatem. Karol Bedorf – Michał Kita na żywo to będzie wielki hit, który przypuszczalnie wyselekcjonuje reprezentanta, jaki w przyszłej swojej walce będzie walczyć o mistrzowski pas.

Obok wymienionych walk zobaczymy pięć kolejnych, w których aż w trzech stawką będą mistrzowskie pasy. O pas wagi półciężkiej walczyć będzie Tomasz Narkun z Marcinem Wójcikiem, Mateusz Gamrot po raz kolejny stanie w obronie mistrzowskiego pasa do 70 kilogramów, natomiast Marcin Wrzosek po raz pierwszy w historii wypróbuje obronić pas mistrza wagi piórkowej.

Wszak to nie wszystko! Na ten powrót oczekiwali wszelacy sympatycy MMA w Polsce – do klatki powraca Łukasz Jurkowski. Konkurentem krajowego reprezentanta (niedawno komentatora gal KSW) będzie Rameau Sokoudjou, który dość niedawno rywalizował o mistrzowski pas z Tomaszem Narkunem. Powracający po 6 latach przerwy "Juras" podejmuje więc wymagającego rywala a widzowie mogą spodziewać się znacznie ciekawej bijatyki. Co więcej, na Stadionie Narodowym osobisty debiut w MMA zaliczy Damian Janikowski – krajowy zapaśnik, który w stylu klasycznym wygrał brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a ponadto srebrne medale mistrzostw świata jak i mistrzostw Europy.

Pełna karta walk KSW 39: (stan na 13.03.2017)

Mamed Khalidov – Borys Mańkowski (catch weight)
Mariusz Pudzianowski – Tyberiusz Kowalczyk (-120kg)
Fernando ROdrigues Jr. vs Marcin Różalski (-120kg, walka o pas)
Popek Monster – Robert Burneika
Tomasz Narkun vs Marcin Wójcik (-93kg, walka o pas)
Karol Bedorf – Michał Kita (-120kg)
Mateusz Gamrot vs Norman Parke (-70kg, walka o pas)
Łukasz Jurkowski vs Rameau Sokoudjou (-93kg)
Marcin Wrzosek vs Kleber Koike Erbst (-66kg, walka o pas)
Damian Janikowski vs TBA (-84kg)
Ariane Lipski vs Diana Belbita (-57kg, walka o pas)

Oficjalny trailer KSW 39: Colosseum

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK