Już w ten weekend gala KSW 42 w Łodzi!

0

Nadchodząca gala organizacji KSW odbędzie się 03/03/2018 r w Atlas Arena Łódź Federacja mma KONFRONTACJI SZTUK WALKI wraca do Atlas Areny po niespełna pięciu latach i zapewne będzie to niezwykła gala z udziałem największych sław mma w Polsce. Na gali zaplanowanych zostało 9 pojedynków a w 3 spośród nich stawką będzie pas. Do najważniejszych zawodników którzy wystąpią na hitowej gali KSW 42 zaliczyć trzeba m.in. Mameda Khalidova, Tomasza Narkuna, Mateusza Gamrota, Ariane Lipski, Łukasza Jurkowskiego ale również Michała Materlę.

W najciekawszej rywalizacji głównej na KSW Online dane będzie zobaczyć 2 mistrzów różnych kategorii wagowych – Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Narkunem. Bitwa zaplanowana została w ustalonym limicie wagowym natomiast stawką rywalizacji nie będzie pas ksw a bitwa trwać będzie trzy rundy po pięć minut. Khalidov to ikona MMA w Polsce a także wyjątkowo charakterystyczny zawodnik KSW. Zawodnik ksw z Olsztyna znajduje się obecnie w fantastycznej dyspozycji a także może pochwalić się idealną serią zwycięstw. 5 ostatnich konfrontacji w mma Narkuna kończyło się natomiast już w pierwszych rundach a gwiazdor mma ze Szczecina zaliczył w nich komplet wygranych a ponadto praktycznie zawsze zadziwia rzeczywiście imponującą kondycją i dyspozycją na wielu płaszczyznach konfrontacji.

W jednym z pojedynków wieczoru gali KSW 42 będzie dane zobaczyć Michała Materlę, który po długiej przerwie wrócił do walk na KSW w stolicy Irlandii – Dublinie W nadchodzącej walce ważny wojownik stanie przed drugą możliwością aby zaprezentować się fanom MMA oraz wrócić do starcia o mistrzowski pas. Po przegranej z Mamedem Khalidovem w 2015 roku, Materla stoczył 3 walki – z Antonim Chmielewskim, Rousimarem Palharesem oraz Paulo Thiago. Wszelkie trzy pojedynki zakończyły się zwycięstwami – 2 poprzez techniczny nokaut i 1 przez nokaut.

Mateusz Gamrot to kolejny wojownik który kolejny raz będzie bronić pasa. Dwa ostatnie pojedynki Gamrota to wspaniałe starcia z Normanem Parkiem. Pierwszy z nich – na Pge Narodowym w warszawie skończył się wygraną po 3 rundach a na KSW w Stolicy irlandii – dublinie walka została nierozstrzygnięta ze względu nieregulaminowe nieregulaminowego zagrania przez Gamrota (kopnięcie poniżej pasa ale również włożenie palca w oko) po którym sędzia nie pozwalał na kontynuowanie walki. Tym razem wojownik ksw z Poznania z pewnością będzie chciał skończyć bitwę na własną korzyść.

Prawdopodobnie wszystkich kibiców SZTUK WALKI ucieszy fakt, iż po raz kolejny uda się obejrzeć w klatce Łukasza Jurkowskiego, który większości fanom MMA w minionych latach kojarzy się tylko z komentowaniem transmisji gal KSW. Juras powrócił do MMA na historycznej gali na Pge Narodowym. Teraz stanie przed ogromną szansą na kolejny tryumf z bardzo profesjonalnym oponentem.

Gala KSW 42 w Łodzi transmitowana będzie w telewizji i przez Internet tylko w systemie PPV – dowiedz się jak kupic ppv na KSW. Fanów MMA W EUROPIE prawdopodobnie uraduje ponadto fakt że na gali w łodzkiej Atlas Arenie oglądać będziemy przepiękną Ariane Lipski, jaka za każdym razem kiedy pojawi się na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI fascynuje swoją predyspozycją i stylem rozwiązywania starć. Lipski jest aktualną mistrzynią a sympatycy kochają ją nie tylko za to w jaki sposób walczy, ale też jak wygląda.

W sumie na gali KSW 42 w Atlas Arenie w Łodzi zaplanowano 9 bitew, a pełna aktualna karta pojedynków składa się z następujących starć:
Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
Michał Materla – Scott Askham
Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
Ariane Lipski – Silvana Gomez Juarez
Łukasz Jurkowski – Martin Zawada
Marcin Wójcik – Chris Fields
Filip Wolański – Bartłomiej Kopera
Krystian Kaszubowski – Christopher Henze
Karolina Owczarz – Paulina Raszewska

Zapowiedź wideo KSW 42:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK