Jak i gdzie zacząć przygodę z obstawianiem?

0

Zakłady bukmacherskie są dobrym miejscem do zarobienia pieniędzy. Może tam grać praktycznie każdy kto ukończył 18 lat i posiada jakąkolwiek gotówkę. Jednak zanim przystąpi się do grania na poważnie, należy poznać zasady gry i posiąść podstawowe informacje o tej dziedzinie.

Gdzie grać
Na samym początku należy ustalić, w jakim punkcie warto zawierać zakłady. Można spotkać osoby, które grają tylko w jednym miejscu, ponieważ tam jest najlepiej i można coś wygrać, a także są takie, które wchodzą na wszystkie strony internetowe bukmacherów i na każdej zawierają zakład. Wszystko zależy od tego, czy dana osoba ma czas i może porównywać kursy w różnych firmach.

Internet i punkty stacjonarne
Zakłady bukmacherskie można zawierać w Internecie, a także stacjonarnie w punktach naziemnych. Założenie konta na stronie internetowej jest bardzo proste. W celu sprawdzenia tożsamości uczestnika, a także jego wieku, należy przedstawić skan dowodu osobistego. W punktach stacjonarnych osoby sprzedające kupony mogą poprosić o ukazanie dowodu tożsamości. Przykładem firmy, która nie posiada punktów stacjonarnych, a zakłady można stawiać tylko w internecie jest betenergy. Jednak na rynku można spotkać także inne przedsiębiorstwa, które działają na tej zasadzie.

Stawianie w internecie
Obstawianie meczów w internecie wiąże się na pewno z większym spokojem, ponieważ nikt nie stoi nad głową. Można na spokojnie zweryfikować dane spotkania i zastanowić się kto wygra mecz. Ma się również dostęp do wielu statystyk, które mogą być bardzo pomocne w przewidywaniu wyniku. Ogromną różnicę w stosunku do punktu stacjonarnego robi również kod promocyjny energykod.pl, który można wykorzystać, podczas obstawiania. Bardzo często za samo zarejestrowanie się na stronie otrzymuje się różne rabaty w postaci podwojenia depozytu czy nawet darmowego zakładu. Jeśli ten się nie powiedzie to klient nic na tym nie traci. Jest to bardzo dobra zagrywka ze strony firm bukmacherskich, które w ten sposób zachęcają nowe osoby do zakładania kont na ich stronach.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK