fortuna

Ivanovic nową faworytką do wygrania AO?

0

W poniedziałkowej odsłonie Australian Open warto przyjrzeć się spotkaniu Ivanovic. Wydaje się, że znajdująca się w wysokiej dyspozycji Serbka może wyrosnąć na nową faworytkę do wygrania Wielkiego Szlema. Po świetnym meczu w 1/16 finału wszystko jest możliwe.

Jutro Ivanovic podejmie Bouchard. Serbka jest wyżej notowana w rankingu WTA – na 14 miejscu przy 31 pozycji rywalki. Na jej niekorzyść działa jednak fakt, że posiada z Kanadyjką negatywny bilans bezpośrednich spotkań. w 2013 na Wimbledonie taki mecz wygrała Bouchard 0-2. Brytyjska trawa nie sprzyjała Serbce. Jak będzie na innym wielkoszlemowy turnieju?

Wydaje się, że musi być inaczej. Serbka świetnie wygląda na kortach w Melbourne, co ma przełożenie na osiągane przez nią wyniki. Najpierw w 1/32 finału pokonała 1-2 wspieraną przez trybuny Stosur, a wczoraj wyeliminowała z turnieju dominatorkę damskiego tenisa i obrończynię tytułu Serenę Williams. Nawet w przegranym z Amerykanką secie Ivanovic wyglądała bardzo dobrze. Wyraźnie świetnie się czuje na tej nawierzchni. Wykorzysta ten fakt i znajdzie drogę do samego finału? A może i przejmie schedę po Williams i zdobędzie tytuł?

Do tego jeszcze daleka droga. Najpierw musi wyeliminować w poniedziałek kolejną rywalkę. Będzie nią Bouchard. Kanadyjka miała dotąd w miarę przyjazną drabinkę turniejową  i nie dziwi fakt, że w Melbourne straciła dotąd tylko jednego seta. Właściwie nie miała dotąd z kim go stracić. Bukmacherzy upatrują szans Kanadyjki w zmęczeniu Ivanovic. Mamy jednak za sobą tylko 4 mecze i trudno mi jednak mówić o wyczerpaniu zawodniczek. Tym bardziej, że Bouchard w ostatniej rundzie również rozegrała 3-setowy pojedynek, tym samym nie powinna być dużo bardziej wypoczęta niż Ivanovic.

Po tak dobrym występie, jak mecz 1/16 finału Ivanovic z Williams, zwykle przychodzi małe rozprężenie. Życzę Ivanovic, aby ją ominęło. Jak dla mnie nie ma żadnych podstaw, aby nie oglądać Serbki w ¼ finału Australian Open.

Kurs na Ivanovic wynosi 1.34, zaś za wygraną Bouchard Bet365 płaci 3.10

 Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.