Indykpol znów sprawi niespodziankę?

0

W 20 kolejce Plus Ligi oczy większości obserwatorów skierują się na spotkanie Jastrzębskiego Węgla. Ten podejmie w sobotę drużynę Indykpolu Olsztyn. Goście po 19 kolejce wyraźnie odżyli – czy potwierdzą to w 20 kolejce na wyjazdowym starciu?

Po 19 meczach wyżej w tabeli stoi drużyna Jastrzębskiego Węgla, która z dorobkiem 39 oczek zajmuje 5 miejsce w tabeli. Nieco niżej znajduje się zespół z Olsztyna – Indykpol zgromadził jak dotąd tylko 14 oczka, co daje mu odległą 14 lokatę w Plus Lidze. Tym samym nie dziwi fakt, iż zdaniem bukmacherów to gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania.

11 spotkań – 10 zwycięstw Jastrzębskiego Węgla – tak wygląda bilans bezpośrednich spotkań między sobotnimi rywalami.     Rok temu taki mecz wygrali gości, niespodziewanie triumfując 1-3 i wywożąc komplet oczek. Z kolei w pierwszej fazie sezonu w Olsztynie padł wynik 2-3 dla gości. Czego spodziewać się w sobotę?

Mimo wszystko wygranej gospodarzy. Jastrzębski Węgiel w 4 ostatnich kolejkach 3 razy sięgnął po pełną pulę, ulegając tylko liderowi tabeli z Rzeszowa. Gospodarze 20 kolejki odrabiają regularnie straty z początku sezonu i zapewne będą się liczyć w walce o miejsce na podium przed fazą Play Off. Do tego potrzeba im jednak przekonującego zwycięstwa w sobotę.

W 20 kolejce zagrają z Indykpolem. Olsztynianie regularnie spadają w tabeli i nic nie zapowiada, aby podobnie jak rok temu byli rewelacją rozgrywek. Indykpol w 5 ostatnich meczach wygrał tylko raz – niespodziewanie u siebie w 19 kolejce z Resovią Rzeszów 3-2. pozostałe 4 spotkania kończył jednak po szybkich trzech przegranych setach. 19 kolejka byłą wypadkiem przy pracy? Takiego obrotu sprawy się mimo wszystko nie spodziewam – łatwe 3-0 dla gospodarzy.

Kurs na Jastrzębski Węgiel wynosi 1.05, zaś za wygraną Indykpol Olsztyn bet365 płaci 8.00
 

                Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.