II tura wyborów – Totolotek wystawił kursy

0

W niedzielę czeka nas II tura wyborów prezydenckich RP. 24 maja w walce o fotel zmierzą się Bronisław Komorowski i Andrzej Duda. Firma bukmacherska Totolotek wystawiła kursy i faworytem jest kandydat PiS!

Kurs na Andrzeja Dudę wynosi 1.70. Nieco wyższy kurs wystawiony został na na kandydata PO – Bronisława Komorowskiego = 1.90.

Andrzej Duda = Kurs 1.70

Bronisław Komorowski = Kurs 1.90

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTOLOTEK I ODBIERZ BONUS 500 PLN

W pierwszej turze zdecydowanym faworytem w sondażach był kandydat startujący z ramienia PO. Wszystkie sondaże pokazywały dane o zdecydowanym prowadzeniu obecnego Prezydenta. Jednak wyniki pierwszej tury zaskoczyły chyba wszystkich w całej Polsce. Na Andrzeja Dudę zagłosowało 34,76% Polaków a na Bronisława Komorowskiego 33,77%. Paweł Kukiz zajął natomiast trzecie miejsce z rewelacyjnym wynikiem, którego również nikt nie przewidział (20,80% głosów). Żaden z sondaży prowadzonych przez całą kampanię prezydencką nie był nawet bliski temu co się wydarzyło 10. maja.

Pozostali kandydaci w I turze zostali daleko w tyle za najlepszą trójką: Korwin-Mikke Janusz – 3,26%, Ogórek Magdalena – 2,38%, Jarubas Adam – 1,60%, Palikot Janusz – 1,42%, Braun Grzegorz – 0,83%, Kowalski Marian – 0,52% , Wilk Jacek – 0,46%, Tanajno Paweł – 0,20%.

Przed II turą obecny Prezydent – Bronisław Komorowski nie jest już tak pewny jak przed I turą, kiedy to spekulowano czy możliwa jest wygrana już w I turze. Jednak to co wydarzyło się 10. maja sprawiło wielką niespodziankę. Sondaże przed II turą dają równe szanse dla obu kandydatów. Jedne instytuty wskazują na minimalne zwycięstwo Bronisława Komorowskiego, inne zaś na minimalną wygraną Andrzeja Dudy. W najbliższą niedzielę więc każdy głos będzie się liczyć! Z niektórych sondaży wynika, że frekwencja w II turze może wynieść nawet 70%! Na którego kandydata warto postawić? Zapraszamy do zapoznania się z kursami Totolotka i typowania na swojego faworyta!

Andrzej Duda = Kurs 1.70

Bronisław Komorowski = Kurs 1.90

ZAREJESTRUJ SIĘ W TOTOLOTEK I ODBIERZ BONUS 500 PLN

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.