fortuna

I runda WTA Pekin

0

W niedzielnej odsłonie WTA Pekin najciekawiej zapowiada się starcie Ivanovic z Penettą. Serbka od lat należy do czołówki rankingu, Penetta w świetnym stylu wraca do profesjonalnego tenisa po dłuższej przerwie. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku?

Faworytką wydaje się być Ivanovic. Serbka jest wyżej notowana w rankingu WTA – na 16 miejscu przy 32 pozycji rywalki. Posiada z nią także pozytywny bilans bezpośrednich spotkań – 3 mecze to 3 zwycięstwa Serbki. Co ważniejsze, ostatnie z nich miało miejsce przed paroma tygodniami na kortach twardych Montrealu – tam lepsza była Ivanovic wygrywając 2-0.

Gdy nie fenomenalny występ Włoszki na US Open, ze spokojem typowałbym dziś wygraną Ivanovic. Penetta przed Wielkim Szlemem prezentowała się słabo, szybko odpadając z zawodów w Cincinnati i Toronto. Na US Open znalazła jednak drogę do samego półfinału, gdzie uległa drugiej rakiecie rankingu WTA. W Tokio po dobrym meczu w I rundzie odpadła w kolejnym starciu z Wozniacki. Wypada postawić pytanie, czy dobry występ Penetty na US Open był przypadkiem, a gra na mniejszych zawodach Włoszce zwyczajnie nie wychodzi?

Odpowiedź musi paść szybko, bo już jutro Penetta zagra z Ivanovic. Serbka na US Open również przegrała z Azarenka, a na wcześniejszych turniejach wyglądała w miarę przyzwoicie. ½ finału w Carlsbad, 1/16 finału w Toronto i tylko to nieszczęsne Cincinnati z eliminacją w I rundzie. W Tokio Serbka została ograna w 1/16 finału przez późniejszą półfinalistę Kerber. Jak wyjdą jej zawody w Pekinie?

Kurs na Ivanovic wynosi 1.40, zaś za wygraną Penetty Bet365 płaci 2.75.

Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.