Hit 21 kolejki!

0

W 21 kolejce Plus Ligi większość spotkań odbędzie się w sobotę. W weekend zobaczymy aż 5 spotkań, z których najciekawiej zapowiada się mecz w Bydgoszczy. Miejscowy Transfer podejmie Cuprum Mundo Lubin. Kto będzie górą w sobotę?

Po 20 kolejkach wyżej w tabeli stoi Transfer, który z dorobkiem 43 oczek zajmuje 4 miejsce w rozgrywkach. Nieco niżej plasuje się zespół z Lubina. Cuprum Mundo ma na koncie 3 punkty mniej, co daje mu aktualnie 6 pozycję w Plus Lidze.

Sobotni rywale mają za sobą świetne tygodnie. Transfer w 5 ostatnich tygodniach wygrywał 4 razy, ulegając jedynie na obiekcie silnego zespołu z Gdańska 3-2. W pozostałych meczach Bydgoszczanie stracili tylko jeden set – u siebie z AZS Częstochowa. Mocno wyglądał też zespół Cumprum Mundo. Lubinianie w 5 ostatnich meczach aż 4 razy wygrywali swoje starcia, ulegając jedynie w rozgrywkach Pucharu Polski bełchatowskiej Skrze. W pozostałych pojedynkach Cumprum zwykle tracił przynajmniej jeden set, więc jego pojedynki rzadko kończą się łatwym 3-0. Jak będzie w sobotę?

W pierwszej części sezonu Lubinianie przegrali u siebie z Transferem 2-3. Wezmą rewanż na rywalach w 21 kolejce? Sobotni mecz z pewnością urasta do miana starcia kolejki. Zapraszam wszystkich przed telewizory!

Kurs na Transfer wynosi 1.30, zaś za wygraną Cuprum Mundo Bet365 płaci 3.20.

                Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.