Gospodarze awansują do kolejnej fazy? (Typy na wtorek)

0

Dziś przedstawiamy wam kolejną dość kuszącą propozycję kuponu.  Podane kursy zostały pobrane od bukmachera Bet365. Pamiętaj, że rejestrując się przez nasz link otrzymasz podwojenie pierwszej wpłaty aż do 200 zł. W razie pytań zapraszamy!

  

 

23:30 – Mistrzostwa Świata U-21 : Brazylia – Dania

Dziś czeka nas kolejna faza Mistrzostw Świata U-21. W ostatnim ćwierćfinałowym spotkaniu Brazylia będzie podejmowała Danię.  Wydaję się, że szansę obu zespołów są podobne, więc warto tutaj skorzystać z value na Brazylię, jakie oferują nam bukmacherzy. 

Dania na obecnych Mistrzostwach trafiła do dość prostej grupy. Wygrane z Argentyną, Koreą, Algierią czy Chile nie należały raczej do wybitnie trudnych. Gdy jednak przyszło do pojedynku z Francją, Skandynawowie stracili wszystkie atuty. Szybkość i skuteczność została zatrzymana przez siłę fizyczną Trójkolorowych i ostatecznie Duńczycy przegrali wysoko 26:32.

Brazylia natomiast na tym mundialu gra w kratkę. Zespół gospodarzy pokazywał się raz z lepszej, a raz z gorszej strony. Do tej na plus możemy zaliczyć pojedynki z Norwegią, Niemcami czy Urugwajem. Do tych na minus przegraną z Egiptem czy mecz z Japonią (31-30). Biorąc pod uwagę ostatni mecz z Mistrzami Europy (Niemcami) na pewno dziś gospodarzy stać na pokonanie Danii. W tym meczu widzę małe value właśnie na Brazylijczyków, więc polecam grać po małej stawce.

 
 
 
 
 
 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.