fortuna

Giełda typów wciąż gra!

0

Gieldatypow.pl to nowy portal o tematyce powiązanej z doradztwem sportowym. Jak zgodnie podkreślają właściciele serwisu, jego celem jest promowanie najlepszych typerów w Polsce.

Uważasz się za dobrego gracza? Regularnie zarabiasz na zakładach sportowych? Jeśli tak – to masz szansę to potwierdzić i dołączyć do ludzi z pasją. W internecie aż roi się od portali świadczących usługi z zakresu –Płatne typy bukmacherskie. Niestety często oszukują one w perfidny sposób swoich klientów, barwiąc archiwa lub źle rozliczając typy. U nas nie ma tego problemu, bo typy każdego gracza rozliczane są przez moderatorów – co jest gwarancją niezależności.

Nie jesteśmy firmą, która sprzedaje własny produkt, nie promujemy kolesiostwa i własnych graczy. Współpracujemy tylko z najlepszymi graczami, czego dowodem jest proces rekrutacyjny, podczas którego możesz oglądać przez pewien okres typy danego gracza całkiem za darmo w dziale darmowe typy! Masz także wgląd na bieżąco do jego statystyk. Płatne typy wysyłane są na e-mail oraz do systemu i są widoczne, gdy tylko się logujesz.

Jeżeli chcesz zostać naszym płatnym typerem poznaj i zaakceptuj warunki rekrutacji w dziale "WSPÓŁPRACA", a następnie odwiedź sektor "REJESTRACJA", by założyć swoje konto. Dalsze wytyczne otrzymasz formą e-mailową.

W tej chwili nasz stan osobowy wynosi 3 typerów płatnych i 10 testowych. Oglądalność serwisu z każdym dniem rośnie, co niewątpliwie wpłynie w przyszłości na sprzedaż abonamentów. Warto podkreślić, że prowadzimy obecnie szeroko zakrojoną w sieci www kampanię reklamową, a ten artykuł jest jednym z jej części. Zapraszamy do odwiedzeniaGieldaTypow.pl, gwarantując jednocześnie, że nie będzie to czas stracony!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK