Fortuna: podwójny bonus na Polska – Dania!

0

Już jutro reprezentacja Polski rozegra swój drugi mecz w ramach eliminacji mistrzostw świata 2018. Po remisie z Kazachstanem, Polacy spróbują jutro odzyskać pewność siebie. Na ich drodze stanie jednak silna kadra Danii. Emocji w tym spotkaniu na pewno nie zabraknie, a jeżeli chcecie, aby ten czas był jeszcze ciekawszy, to spróbujcie wykorzystać go na zwiększenie swoich zysków u bukmachera! Fortuna specjalnie na to spotkanie przygotowała dwa świetnie bonusy. Dzięki tym ofertom Twój pierwszy zakład będzie bez ryzyka, a w drugim możesz zgarnąć dodatkowe 650 złotych!

Zarejestruj się w Fortuna i zgarniaj świetne bonusy!

Załóż konto internetowe, a Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład za kupon, do 100zł! Jeżeli chcesz wykorzystać bonus w 100% zagraj za 114zł!

Dodatkowo możesz otrzymać bonus do 650 zł! Wykonaj przelew w terminie 10 dni od daty rejestracji iKonta. W ciągu 60 dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od bukmachera Fortuna bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 650 zł.

Zarejestruj się w Fortuna i zgarniaj świetne bonusy!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.