fortuna

Expekt – promocja dla nowych graczy

0

Podstawowym rodzajem działalności każdego bukmachera są oczywiście zakłady. Kasyna, gry oraz inne ciekawe atrakcje są tylko dodatkiem do podstawowej oferty. Z zakładów bukmacherskich pochodzi też większość dochodów bukmacherów. Grupa zainteresowanych tego typu rozrywkami jest bardzo szeroka, dlatego też Expekt przygotował specjalna promocje dla wszystkich nowych graczy chcących bawić się i zarabiać na zakładach sportowych.

Promocja oparta jest na bardzo prostych zasadach i funkcjonuje pod nazwą 100 % bonusu. Wspomniany bonus obowiązuje tylko i wyłącznie podczas dokonywania pierwszego depozytu. Kwota depozytu może wynosić maksymalnie 150 złotych. Aby uzyskać bonus trzeba po pierwsze być nowym graczem, a po drugie dokonać wpłaty na konto gracza przynajmniej 40 złotych.

Zainteresowani promocją powinni się pośpieszyć, gdyż trwa ona tylko do końca tego miesiąca. Jeśli jesteśmy zdecydowani powinniśmy jak najszybciej odwiedzić stronę www.expekt.com i dokonać rejestracji nowego konta. Po zakończeniu rejestracji poproszeni zostaniemy o dokonanie pierwszej wpłaty. Pamiętajmy jednak, że jeśli chcemy skorzystać z promocji nasz pierwszy depozyt musi wynosić co najmniej 40 złotych! Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony nasza szansa na otrzymanie bonusu zniknie. Po dokonaniu wpłaty powinniśmy wysłać maila do administracji serwisu z informacjami takimi, jak: numer ID oraz wielkość wpłaconej kwoty. Po wysłaniu maila nie pozostaje nam nic innego jak tylko poczekać na zaksięgowania na naszym koncie kwoty bonusu. Termin ten nie powinien przekroczyć 48 godzin.

Aby oszczędzić sobie wielu rozczarowań i przykrych konsekwencji warto dokładnie przeczytać regulamin promocji. Znajdziemy tam dokładne informacje na temat tego kto może przystąpić do promocji, jakie musi spełniać warunki, jakie są możliwości dokonania wpłaty, jakie przeciwwskazania … Po zapoznaniu się z regulaminem i odpowiedzeniu sobie na wszystkie zawarte w nim pytania będziemy mogli zdecydować, czy mamy prawo skorzystać z promocji oferowanej przez bukmachera Expekt. Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie internetowej operatora www.expekt.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK