fortuna

Euro 2016 coraz bliżej. Zobacz plan przygotować Polaków!

0

Do rozpoczęcia Euro 2016 we Francji pozostało już tylko nieco ponad 5 miesięcy. Znamy już pełny plan przygotowań Biało-Czerwonych do turnieju.

Przypomnijmy, że na Euro 2016 Polacy zagrają w grupie C. Rywalami Biało-Czerwonych będą Niemcy, Ukraina i Irlandia Północna. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów o turnieju m.in. reprezentacje, stadiony, miasta, grupy i terminarz Euro 2016 – wejdź na serwis euro2016.meczenazywo.pl, w którym prezentowane są najważniejsze treści.

Pierwszy etap przygotowań Polaków
23. marca Polacy zagrają w Poznaniu z reprezentacją Serbii a 26. marca na Stadionie Narodowym w Warszawie z Finlandią.

Drugi etap przygotowań Polaków
Etap ten wyłoni ostateczną kadrę na turniej. Rozpocznie się on około 17. maja – wówczas kadrowicze spotkaja się w Juracie a kilka dni później w bieszczadzkim Arłamowie. Na ostatnie dni maja zaplanowane zostały dwa inne sparingi: z Holandią na Stadionie Narodowym, a także z Litwą w Krakowie.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.