„Ekstraklasowa karuzela” (Typy na wtorek)

0

Dziś przedstawiamy wam kolejną dość kuszącą propozycję kuponu.  Podane kursy zostały pobrane od bukmachera Bet365. Pamiętaj, że rejestrując się przez nasz link otrzymasz podwojenie pierwszej wpłaty aż do 200 zł. W razie pytań zapraszamy!

  

 

20:30 – T-Mobile Ekstraklasa : Zawisza Bydgoszcz – Piast Gliwice

We wtorkowy wieczór czeka nas przedostatnia kolejka T-Mobile Ekstraklasa. Dziś dowiemy cześci kto opuści w tym roku najwyzszą klasę rozgrywkową? O swój byt szczególnie będzie walczyć Zawisza. Zespół z Bydgoszczy obecnie zajmuję przedostatnią pozycję w lidze, jednak tracą tylko jeden punkt do bezpiecznej pozycji. Patrząc na ostatnie mecze Zawiszy i Piasta o emocje nie musimy się martwić. Drużyna z Gliwic w ostatnich pięciu meczach trafiała zawsze do bramki rywali i przez ten czas zdobyła aż 15 bramek. Podobną średnią ma Zawisza, która w pięciu meczach zdobyła 11 bramek. Dodajmy, że w pełni formy przed tym spotkaniem jest Kamil Wilczek, który obecnie z 20 bramkami przewodzi klasyfikacji strzelców T-Mobile Ekstraklasy.

 
 
 
 

20:30 – T-Mobile Ekstraklasa : GKS Bełchatów – Korona Kielce

Jeszcze jeden typ z dzisiejszego "ekstraklasowego" wieczoru. Ten mecz będzie kluczowy co do walki o utrzymanie. Eksperci przyjmują iż to właśnie, któraś z czwórki drużyn : Korona, Górnik Łęczna, Zawisza, GKS opuści w tym roku Ekstraklasę. Choć obecnie najbliżej tego są Brunatni, to to spotkanie może odmienić wszystko. Patrząc na ostatnią formę Korony, na pewno Kielczanie będą duzo wygodniejszym rywalem od Zawiszy. Szczególnie, że Bełchatów pokazał, że wygrywać umie up. w meczu z Ruchem (4-2). W formie również wydaję się być największa gwiazda Bełchatowian – Arkadiusz Piech (6 bramek w rundzie).

 
 
 
 
 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.