fortuna

Do 50 zł zwrotu, jeśli Radovic strzeli!

0

Do zakończenia fazy grupowej tegorocznej Ligi Mistrzów pozostała już tylko jedna kolejka. Legia Warszawa zagra w niej ze Sportingiem Lizbona. Będzie to bezpośredni pojedynek o miejsce w 1/16 finału Ligi Europy. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Świetny bonus specjalnie na ten mecz przygotował bukmacher Expekt. Wnieś zakład ako zawierający jeden typ na spotkanie na Łazienkowskiej (min. kurs każdego typu 1,50), a jeśli Miroslav Radovic wpisze się na listę strzelców, a Ty nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki do 50 zł!

Co zrobić, aby otrzymać bonus?

  1. Zarejestruj się w Expekt i weź udział w promocji.
  2. Wnieś przedmeczowy zakład wielokrotny na spotkania 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów zawierający jeden typ na starcie Legia – Sporting (min. kurs każdego zakładu na kuponie 1,50).
  3. Jeśli Twój kupon nie wpadnie, a Miroslav Radovic strzeli bramkę, zwrócimy Ci stawkę do 50 zł.

Zarejestruj się w Expekt i korzystaj ze świetnych bonusów!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.