Darmowe Typy na sobotę

0

Dziś przygotowaliśmy dla Was kolejne darmowe typy. Przyjrzymy się dziś Pucharowi Świata oraz Premier League. Pamiętajcie, że są to tylko propozycje typów.

  

 

Typy na dziś : 

 

05:10 – Puchar Świata : Polska – Iran

Iran rozpoczął tegoroczne rozgrywki od porażki z Argentyną. W kolejnych spotkaniach powrócił do dobrej dyspozycji. Również i Polacy są w bardzo dobrej formie i na pewno oba zespoły będą chciały powalczyć o pełną stawkę. U Irańczyków zabraknie podstawowego libero, u nas nie zagra za to Grzegorz Łomacz. Liczę na dość wyrównane spotkanie oraz przynajmniej cztery sety, które powinny pokryć podaną przez nas linię.

Typ :
Over 176,5 punktów – 1.76 (Sportingbet)

 
 
 

 

16:00 – Premier League : Crystal Palace – Manchester City

Powracamy również po przerwie reprezentacyjnej do najlepszej ligi świata. Dziś obstawiamy jednak gładką wygraną Manchesteru City. The Citzens swoją formę pokazuję od samego początku sezonu. Trzeba przyznać, że styl w jakim podopieczni Pelegrniniego zwyciężają jest bardzo dobry. Na plus zaliczyć można również dobre okienko transferowe, Sterling prezentuję się bardzo dobrze. Zobaczymy jak do składu wkomponuję się De Bruyne ale patrząc na styl City powinien idealnie pasować do tej układanki. 

Typ :
Wygrana City  – 1.67 (Bet365) 

 
 
 
 
Pozostałe nasze typy :
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.