Czy Rapid przechytrzy Ajax? (Typy na wtorek)

0

Dziś przedstawiamy wam kolejną dość kuszącą propozycję kuponu.  Podane kursy zostały pobrane od bukmachera Bet365. Pamiętaj, że rejestrując się przez nasz link otrzymasz podwojenie pierwszej wpłaty aż do 200 zł. W razie pytań zapraszamy!

  

 

20:15 – Liga Mistrzów : Ajax Amsterdam – Rapid Wiedeń

Pierwszy mecz Ajaksu z Rapidem Wiedeń należał do bardzo otwartych. Choć wydawało się, że Holendrzy prowadząc 2-1 i grając z przewagą jednego gracza powinni zapewnić sobie awans to Rapid do końca się nie poddał. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2, co sprawia iż w Amsterdamie czeka nas niezwykle ciekawy pojedynek. Ajax w ostatnim meczu krótko mówiąc zawiódł, wydaje się jednak że słaba gra jest spowodowana tym iż sezon w Holandii jeszcze się nie zaczął. Bardzo widoczne było iż Ajax nie jest jeszcze w "grze" i gracze nie do końca się rozumieli na boisku. W Amsterdamie w porównaniu do zeszłego sezonu brakuje jeszcze Ricardo Kishny, który był jednym z motorów napędowych tej drużyny.

Rapid w pierwszym meczu pokazał iż ani trochę nie boi się utytułowanych rywali. Po głupim zachowaniu Schwaba, Austriacy musieli grać w dziesiątkę. Nie zniechęciło ich to jednak i pobudziło do jeszcze większej walki. Podobny przebieg tego spotkania powinien mieć i dziś. Wątpliwe jest aby Rapid mając dość dobry potencjał ofensywny chciał się bronić. Szczególnie, że drużyna z Wiednia jest obecnie w znakomitej dyspozycji. Rapid ostatni raz przegrał w kwietniu 2014 roku. Co więcej Austriacy prezentują się znakomicie na wyjazdach, gdzie wygrali aż dziesięć ostatnich spotkań.

Podsumowując wydaję się, że w tym meczu żadna z drużyn nie ma zamiaru się bronić. Oby dwa zespoły na ten mecz na pewno wyjdą ogromnie zmotywowani i bez problemu powinny przekroczyć barierę "Over 2,5 gola".

 

 

 

 
 
 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.