Czy Brazylia potwierdzi swoją formę?

0

W poniedziałek znów przeniesiemy się na polskie areny gdzie rozgrywane są obecnie Mistrzostwa Świata. Dziś swoje zmagania rozpoczyna grupa B, gdzie w pierwszym spotkaniu Brazylia będzie podejmować Niemców.

  
 

Brazylijczycy w ostatnich latach są jedną z najlepszych drużyn na świecie. Udowodnili to cztery lata temu kiedy to zdobyli Mistrzostwo Świata. Wtedy to w finale tych rozgrywek Brazylia mierzyła się z Kubą. I w tym roku Canarinhos będą jednymi z faworytów do sukcesu. Kadra Brazylii jest bardzo mocna, a część graczy została doceniona podczas tegorocznej Ligi Światowej. Tam indywidualnymi nagrodami zostali wyróżnieni : Lucarelli, Saatkamp oraz Wallace de Souza. Właśnie te rozgrywki były głównym sprawdzianem przed Mistrzostwami Świata w Polsce. Trzeba przyznać iż Brazylijczycy wypadli w nich bardzo dobrze. Pomimo kilku porażek dotarli do finału, gdzie ostatecznie przegrali z Amerykanami. Drugie miejsce Ligi Światowej potwierdza jednak bardzo dobrą formę Brazylijczyków.

Niemcy w ostatnich latach również starają się dołączyć do światowej czołówki. Największym dotychczasowym sukcesem jest ósme miejsce podczas ostatnich Mistrzostw Świata. Na ten turniej nasi zachodni sąsiedzi przyjechali również, aby powtórzyć ten wynik. W tegorocznej Lidze Światowej prezentowali się jednak bardzo mizernie. W grupie eliminacyjnej zajęli dopiero trzecie miejsce, a mierzyli się z Francją, Japonią oraz Argentyną. Najgroźniejszą bronią Vitala Heynena będzie na pewno atakujący Georg Grozer. Polacy mogą kojarzyć niesamowitą niemiecką armatę z meczów w Asseco Resovii Rzeszów. Grozer jest na tyle dużą indywidualnością iż w pojedynkę potrafi przesądzić o losach spotkania.

Faworytem tego meczu będą jednak Brazylijczycy. Canarinhos są jednym z pretendentów do tytułu tego turnieju i myślę że od początku będą chcieli potwierdzić swoją wysoką formę.

 
    
              Bet365 na zwycięstwo Brazylijczyków oferuje kurs 1.30, a na to iż
                                 mecz zakończy się wygraną Niemców
 

– 

3.50.

             Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK