fortuna

Coraz bliżej KSW 37; Pudzian vs Popek w walce wieczoru!

0

Każdy kibic MMA w Polsce potrafi rozszyfrować skrót KSW – Konfrontacja Sztuk Walki. Jest to najbardziej znana, najpotężniejsza i najbardziej prestiżowa polska federacja MMA. Na początku grudnia organizuje ona już 37 galę sygnowaną swoją nazwą – odbędzie się ona w Tauron Arenie w Krakowie, a w walce wieczoru zmierzą się ze sobą strongman Mariusz Pudzianowski i raper Popek. Jest to zestawienie dość egzotyczne, choć obydwaj mają już za sobą walki w formule MMA („Pudzian” ma ich całkiem sporo).

Ale o ile walka wieczoru może nie satysfakcjonować wymagającego kibica to powinny to zrobić poprzedzające ją pojedynki. Borys Mańkowski, Artur Sowiński i Karol Bedorf to zawodnicy prezentujący naprawdę wysoki poziom, a kto zdecyduje się na obejrzenie tej gali KSW na żywo będzie miał okazję ich zobaczyć. Także nie można stwierdzić, że KSW 37 to tylko show i nic więcej, takie stwierdzenie to duże nadużycie.

A w samym show nie ma zresztą nic złego, złe byłoby ono, gdyby oferta KSW ograniczała się do niego, ale na szczęście tak nie jest. Podczas tej gali coś dla siebie znajdą tak ortodoksyjni fani MMA jak i „niedzielni” kibice. Wydaje się więc, że grudniowa impreza będzie warta uwagi osób, które nawet w ograniczonym stopniu interesują się sportami walki.

Główny pojedynek może nie oszałamia pod względem czysto sportowym, ale zapewne wiele osób jest bardzo ciekawych walki Pudzianowski – Popek na żywo nawet jeśli się do tego nie przyznają. Bo to jest niezwykle ciekawe zestawienie, nawet jeśli więcej w tym szumu medialnego niż czystego sportu. Bo to dzięki takim właśnie pojedynkom buduje się zainteresowanie danym sportem i zawodnicy nieznani z mediów mają szanse pokazać się szerszej publiczności. Wszyscy korzystają na takim układzie.

Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr. (walka o pas, -120 kg)
Mariusz Pudzianowski vs Popek Monster (-120 kg)
Borys Mańkowski vs John Maguire (walka o pas, -77kg)
Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek (walka o pas, -66kg)
Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto (-77kg)
Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui (-70 kg)
Filip Wolański vs TBA (-66kg)
TBA vs TBA (szczegółowy walki wkrótce zostaną podante)
TBA vs TBA (szczegółowy walki wkrótce zostaną podante)

Pudzian i Popek na konferencji prasowej KSW 37

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK