fortuna

Bukmacher bwin sponsorem Pucharu Ligi Portugalskiej

0

Bukmacher bwin został tytularnym sponsorem Pucharu Ligi Portugalskiej. Przez trzy najbliższe sezony rozgrywki będą nosić nazwę „bwin Cup”.

Podczas konferencji prasowej w Porto firma bwin, największy na świecie notowany na giełdzie dostawca online gamingu ogłosiła, że przez najbliższe trzy sezony będzie tytularnym sponsorem rozgrywek o Puchar Ligi Portugalskiej. W tym czasie rozgrywki będą nosić nazwę „bwin Cup”. „Jesteśmy dumni z kolejnego kroku w kierunku zacieśnienia naszej długoletniej współpracy z Portugalską Ligą Piłki Nożnej. Bliskie współdziałanie zawodowego sportu i lidera branży online gamingu, jakim jest bwin, podniesie standard dyscypliny i poziom rozrywki zarówno z punktu widzenia zawodników, jak kibiców” – powiedział Manfred Bodner, jeden z Dyrektorów Zarządzających bwin.

Umowę sponsorską zawarto na trzy sezony: 2010/2011, 2011/2012 oraz 2012/2013. Prawa firmy bwin obejmują umieszczenie logotypu na koszulkach zawodników uczestniczących w rozgrywkach, tytuł Oficjalnego Sponsora Tytularnego oraz szeroką ekspozycję na stadionach. Umowa obejmuje również współpracę medialną, obecność firmy bwin na oficjalnej stronie internetowej Taça da Liga oraz uruchomienie specjalnej strony www.bwincup.com. Wszystkie mecze transmitowane w telewizji, będą również dostępne poza Portugalią na stronie www.bwin.com.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.