Bonus od Betclic i Expekt na mecz Niemcy – Polska!

0

W piątkowy wieczór reprezentacja Polski zagra z Niemcami w kluczowym spotkaniu eliminacji do EURO 2016. W poprzednim meczu, Biało-Czerwoni sensacyjnie pokonali mistrzów świata na Stadionie Narodowym w Warszawie. Z okazji tego spotkania bukmacherzy Betclic i Expekt przygotowali specjalną promocję!

Wnieś zakład wielokrotny na nadchodzące mecze el. EURO, zawierający minimum jeden zakład na pojedynek Polski z Niemcami – jeśli trafisz, za każdy punkt zdobyty przez podopiecznych Adama Nawałki Expekt i Betclic przyznają Ci bonus 50 zł. Na przykład, jeśli spotkanie zakończy się remisem 1-1, otrzymasz 50 zł. Z kolei, jeśli Polacy zaszokują rywali i zgarną pełną pulę, dostaniesz aż 150 zł!

1. Otwórz konto w Betclic lub Expekt, klikając poniższy przycisk.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETCLIC

ZAREJESTRUJ SIĘ W EXPEKT

2. Wnieś zakład wielokrotny na mecze el. EURO 2016 zawierający minimum jeden zakład na spotkanie Niemcy – Polska (minimalna stawka: 50 zł, minimalny kurs akumularora: 2,00, minimalny kurs zakładu na mecz Niemcy – Polska: 1,50)

3. Jeśli Twój akumulator będzie trafiony, a Polacy zremisują lub wygrają we Frankfurcie, otrzymasz bonus (50 zł lub 150 zł).

ODBIERZ BONUS BETCLIC NA MECZ POLAKÓW ODBIERZ BONUS EXPEKT NA MECZ POLAKÓW 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.