fortuna

Betfair w iPhone!

0

Największa na świecie giełda zakładów sportowych Betfair znana z niestandardowych rozwiązań biznesowych i reklamowych wprowadza kolejne innowacyjne rozwiązanie. Firma Betfair, jako pierwsza z branży internetowych zakładów sportowych, stworzyła pionierską aplikację, która umożliwia korzystanie z platformy giełdy zakładów z każdego miejsca i w każdej chwili na ekranie telefonu.

 

 

Dzięki tej usłudze, klienci Betfair będą mogli korzystać z serwisu nie tylko będąc przed komputerem, ale również w drodze do pracy, w podróży czy podczas wakacji. Dzięki nowej aplikacji użytkownicy Betfair uzyskają szybki i łatwy dostęp do tych samych treści i usług jak na platformie internetowej, ale wyświetlanych na ekranie iPhona.

Nowa aplikacja spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i jest zgodna z obowiązującym prawem. Bezpośrednie połączenie z serwerem giełdy zakładów Betfair zapewnia skuteczną kontrolę weryfikacji klientów, co uniemożliwi korzystanie z serwisu osobom niepełnoletnim. Jednocześnie lokalizator GPS gwarantuje, że zakłady będą zawierane tylko na terytorium krajów, w których takie usługi są dozwolone.

Początkowo dostęp do nowej aplikacji będą mieli użytkownicy iPhonów z Wielkiej Brytanii i Irlandii. „Podążanie z duchem czasu i rozwojem nowoczesnych technologii jest wpisane z politykę firmy Betfair. Współczesny człowiek coraz więcej czasu spędza w ruchu, a narzędziem, który mu zawsze towarzyszy jest właśnie telefon. Dlatego jesteśmy przekonani, że nasza nowa aplikacja spotka się z dużym zainteresowaniem klientów” – powiedział Marek Boczkowski, Marketing Manager Betfair w Polsce.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK