fortuna

Betfair w iPhone!

0

Największa na świecie giełda zakładów sportowych Betfair znana z niestandardowych rozwiązań biznesowych i reklamowych wprowadza kolejne innowacyjne rozwiązanie. Firma Betfair, jako pierwsza z branży internetowych zakładów sportowych, stworzyła pionierską aplikację, która umożliwia korzystanie z platformy giełdy zakładów z każdego miejsca i w każdej chwili na ekranie telefonu.

 

 

Dzięki tej usłudze, klienci Betfair będą mogli korzystać z serwisu nie tylko będąc przed komputerem, ale również w drodze do pracy, w podróży czy podczas wakacji. Dzięki nowej aplikacji użytkownicy Betfair uzyskają szybki i łatwy dostęp do tych samych treści i usług jak na platformie internetowej, ale wyświetlanych na ekranie iPhona.

Nowa aplikacja spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i jest zgodna z obowiązującym prawem. Bezpośrednie połączenie z serwerem giełdy zakładów Betfair zapewnia skuteczną kontrolę weryfikacji klientów, co uniemożliwi korzystanie z serwisu osobom niepełnoletnim. Jednocześnie lokalizator GPS gwarantuje, że zakłady będą zawierane tylko na terytorium krajów, w których takie usługi są dozwolone.

Początkowo dostęp do nowej aplikacji będą mieli użytkownicy iPhonów z Wielkiej Brytanii i Irlandii. „Podążanie z duchem czasu i rozwojem nowoczesnych technologii jest wpisane z politykę firmy Betfair. Współczesny człowiek coraz więcej czasu spędza w ruchu, a narzędziem, który mu zawsze towarzyszy jest właśnie telefon. Dlatego jesteśmy przekonani, że nasza nowa aplikacja spotka się z dużym zainteresowaniem klientów” – powiedział Marek Boczkowski, Marketing Manager Betfair w Polsce.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.