fortuna

ATP Moskwa 18.10.2013

0

W piątkowej odsłonie ATP Moskwa nie ma elektryzujących spotkań, ale powinien nam dać zarobić Seppi. Włoch podejmie jutro Roger-Vasselina i wydaje się być faworytem w tej parze.

Włoch jest wyżej notowany w rankingu ATP – na 22 miejscu przy 65 pozycji rywala. Posiada z nim także pozytywny bilans bezpośrednich spotkań – dotąd 2 mecze to 2 zwycięstwa Seppiego. Ostatni triumf nad Roger-Vasselinem miał miejsce w 2012 roku w Orlisei. Jak będzie w Moskwie?

Francuz nie prezentuje się zbyt okazale na kortach twardych i powinien to wykorzystać Seppi. Roger-Vasselin odpada z większości zawodów w II rundach. Tak było na US Open i Metz, gdzie w drugich meczach ogrywali go rywali o rankingu zbliżonym do Seppiego. W Tokio po przejściu kwalifikacji z kolei uległ rywalowi o zbliżonym do siebie potencjale – Lacko. W Moskwie jak dotąd poradził sobie z dwoma niżej notowanymi przeciwnikami. Jutro czeka go trudniejsze zadanie z Seppim.

Włoch nieźle wyglądał na kortach US Open, gdzie dotarł do 1/32 finału ulegając atomowemu serwisowi Isnera. W Metz i Pekinie odpadał w I rundach z wymagającymi rywalami, a w Szanghaju już w drugim meczu z samym Federerem. Wyniki Włocha są więc słabe, ale i rywale byli niebyle jacy. W Moskwie Seppi rozgromił w I rundzie Lorenziego 6-3 6-2. Lepiej czuje się na moskiewskich kortach?

Wiele w Rosji zapewne nie zwojuje, ale awans do IV rundy to dla Seppiego obowiązek. Typuję wygraną Włocha.

Kurs na Seppiego wynosi 1.50, zaś za wygraną Roger-Vasselina Bet365 płaci 2.40.

Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus  

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.