Zakłady bukmacherskie - Strona główna

BetGlob.pl » Artykuły » Dla początkujących » Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.2

fortuna

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.2

2011-03-25 10:33

Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.2

Niniejszy artykuł stanowi kontynuację kursu bukmacherskiego na przykładzie oferty bet365, jaki przygotował portal www.betglob.pl dla swoich użytkowników.
W poprzednim artykule, który znajdziecie pod linkiem tutaj , znajdziecie wprowadzenie do kursu. Przeczytaj go uważnie, zanim rozpoczniesz lekturę drugiego artykułu!

Dzisiaj nie wykorzystasz jeszcze wiedzy, jaką posiadłeś po lekturze, o których wspominałem w części 1. cyklu. Statystyka jest bardzo silną bronią dla gracza, jednak wykorzystanie tej wiedzy nie jest możliwe bez zrozumienia schematów obowiązujących w serwisach bukmacherskich, a przede wszystkim bez przyswojenia terminologii i typów zakładów oferowanych przez bet365. Najpierw przejdźmy jednak do serwisu bet365.

Bet365 – strona główna i dział Sporty

Przyjrzyjmy się zatem samej stronie bukmachera bet365 (kliknij obok by otworzyć). Bukmacher postawił na prostą szatę graficzną. Na górze strony można dokonać wyboru, jaka część oferty bet365 interesuje gracza – domyślnie wybrany jest dział Sporty. Do wyboru mamy również (zakłady sportowe) Na żywo, Kasyno, Poker, Gry. Nas w szczególności będą interesowały pierwsze dwa działy.

Po wyborze działu Sporty po lewej znajdziemy wykaz dyscyplin, wobec których bukmacher przygotował swoją ofertę. Przygotowany jest w wersji alfabetycznej. Mniej popularne sporty jak badminton czy piłką ręczna, które też będą czasem stanowiły przedmiot naszej gry, znajdziemy w wykazie pod nazwą więcej sportów.


Informacja

Aby przeczytać cały artykuł musisz się zalogować.
Jeśli nie masz jeszcze konta możesz zupełnie za darmo zarejestrować się.

» tagi: kurs bukmacherski, bet365, kurs obstawiania, kurs zakładów bukmacherskich on
» autor: ~Webek
» źródło: własne

dodaj kanał RSS

POWIĄZANE ARTYKUŁY

» Kurs bukmacherski na przykładzie bet365 cz.1 - 2011-03-25 19:20

KOMENTARZE

MonteVerdi - 2011-03-11 21:54

faktycznie, bet365 było pierwszym bukiem online na jakim się zarejestrowałem i do tej pory najwięcej korzystam właśnie z niego, gdybym wszedł na jakiegoś innego to mocno prawdopodobne, żebym to olał i nie wygrywał, bo bym się nie połapał

webek - 2011-03-25 09:31

grywam juz wlasciwie tylko na bet365

DODAJ KOMENTARZ

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany w serwisie.